MOCCASERVIS, 27 delar, Tirschenreuth Bavaria.

301684. MOCCASERVIS, 27 delar, Tirschenreuth Bavaria.

12 koppar höjd 6 cm, 15 fat diameter 12 cm.

Nagg på en kopp, i övrigt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 259