Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
GOTTFRID GOTTORP. Blomsterstilleben, akvarell, signerad samt daterad, Gottorp -43.
301679. GOTTFRID GOTTORP. Blomsterstilleben, akvarell, signerad samt daterad, Gottorp -43.
30 x 42 cm.
Mindre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
30 x 42 cm.
Mindre slitage.
Kalmar Auktionsverk
1 292