FÅTÖLJ, "Kurva" - Yngve Ekström.

301672. FÅTÖLJ, "Kurva" - Yngve Ekström.

Lagad och omklädd med konstskinn.

Skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador och slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 888