THERESIA HVORSLEV. för Age Fausing, Danmark. HÅRSMYCKE, silver.

3016710. THERESIA HVORSLEV. för Age Fausing, Danmark. HÅRSMYCKE, silver.

Stämplat och signerat.
Bredd 11 cm, Höjd ca 7,5 cm
Vikt 33,3 gram.

Bruksskick.

Theresia Hvorslev (Född 1935)

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplat och signerat.
Bredd 11 cm, Höjd ca 7,5 cm
Vikt 33,3 gram.

Bruksskick.

Theresia Hvorslev (Född 1935)

Antal besök: 899