SKÅL, silver, genombruten kant, reliefdekor, 110 gram.

301665. SKÅL, silver, genombruten kant, reliefdekor, 110 gram.

Stämplad S835. Längd 18 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplad S835. Längd 18 cm.

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 746