EBBE FOG. Litgrafier, 2 st, Sundsvallsmotiv, signerade och numrerade 250/300.

301639. EBBE FOG. Litgrafier, 2 st, Sundsvallsmotiv, signerade och numrerade 250/300.

33 x 25 cm.

Ebbe Fog (1911–1970)

Gör en kostnadsfri värdering!

33 x 25 cm.

Ebbe Fog (1911–1970)

Antal besök: 5 845