OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. olja på pannå, " Motiv mot Kronborg " 1800-tal.

301604. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. olja på pannå, " Motiv mot Kronborg " 1800-tal.

Tavlans storlek med ram 65 x 83 cm.

Färgsläpp, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Färgsläpp, repor.

Antal besök: 1 213