WILHELM VON GEGERFELT. Olja på pannå.

301603. WILHELM VON GEGERFELT. Olja på pannå.

Motiv från Venedig. 81 x 51 cm.

Obetydligt slitage, ytsmuts.

Wilhelm von Gegerfelt (1844–1920)

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt slitage, ytsmuts.

Antal besök: 1 076