VAS, glas. 1900-tal.

VAS, glas. 1900-tal.
301581. VAS, glas. 1900-tal.

Lila glasmassa, förgylld bord. Höjd 16 cm.

Bruksslitage, invändig bubbla.

Gör en kostnadsfri värdering!
301581. VAS, glas. 1900-tal.

Antal besök: 639