KOPPARFÖREMÅL, 14 delar, bl.a. formar.

3015744. KOPPARFÖREMÅL, 14 delar, bl.a. formar.

Bland annat:
6 st formar, minsta ca 9x5, största diameter ca 18,5 cm.
4 st grytor, diameter ca 8-21 cm.
Tunna.
Kaffekanna.

Varierande slitage, smuts, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bland annat:
Tunna.
Kaffekanna.

Antal besök: 266