JOHNNY OPPENHEIMER. Olja på duk.

301556. JOHNNY OPPENHEIMER. Olja på duk.

Ateljéutsikt mot sjön. Signerad. 73x60 cm.

Bruksslitage.

Johnny Oppenheimer (1923–2005)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 911