KEVORK ZABOUNIAN. Mansporträtt. Olja på duk, signerad och daterad 72.

301553. KEVORK ZABOUNIAN. Mansporträtt. Olja på duk, signerad och daterad 72.

63 x 52 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

63 x 52 cm.

Obetydligt slitage.

Antal besök: 2 030