STIG LINDBERG. Litografi. Signerad samt daterad -76 i trycket.

301505. STIG LINDBERG. Litografi. Signerad samt daterad -76 i trycket.

31 x 22 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

31 x 22 cm.

Antal besök: 2 065