TRATTGRAMMOFON, His Masters Voice, 1900-talets första hälft.

301451. TRATTGRAMMOFON, His Masters Voice, 1900-talets första hälft.

Trattens diameter 48 cm.

Bruksslitage, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Trattens diameter 48 cm.

Antal besök: 3 910