OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på pannå, "Vinter i Malmö", signerad V E Persson, daterad 1949.
301416. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på pannå, "Vinter i Malmö", signerad V E Persson, daterad 1949.
31 x 39 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
31 x 39 cm.
Limhamns Auktionsbyrå OLD
709