SERVERINGSKANNA, "Quack", Georg Jensen. 2000-tal.

301384. SERVERINGSKANNA, "Quack", Georg Jensen. 2000-tal.

Grön. Höjd 14, bredd 23 cm. Rymd 0,9 liter.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 6 181