PORSLIN, 12 delar, Kina, 1800/1900-tal.

301363. PORSLIN, 12 delar, Kina, 1800/1900-tal.

Vaser, koppar, bojan samt fat. Längd 7-20 cm.

Mestadels med sprickor och nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 589