MATSSALSMÖBLEMANG, 11 delar, ek, modern tillverkning.

301362. MATSSALSMÖBLEMANG, 11 delar, ek, modern tillverkning.

8 st stolar med genombruten ryggbricka. Höjd 94 cm. Sitt höjd 46 cm. Sits med rutig textilklädsel i grått, beige och grått.
Bord i stavlimad ek.
Höjd 74 cm. Längd 150 cm. Bredd 89 cm.
2 st iläggsskivor. Längd 50 cm styck.
Total längd 250 cm.

Bruksskick.
Repor.
En stol med missfärgad ryggbricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bord i stavlimad ek.
Total längd 250 cm.

Bruksskick.
Repor.

Antal besök: 1 245