VITRINSKÅP, Engelsk-stil, 1900-tal.

30135. VITRINSKÅP, Engelsk-stil, 1900-tal.

Fanerat i mahogny, spröjsad glaslucka. Längd 65, bredd 40, höjd 182 cm.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lätt bruksslitage.

Antal besök: 665