Bred armband/armring, 585 gult guld.

3013373. Bred armband/armring, 585 gult guld.

Bred armring av 585 gult guld, innermått ca. 18 cm, B 38,5 mm, legeringstestad, vikt: 36,6 g.

Åldersanpassade tecken på slitage, repor, med reparationsmärken på insidan.

Tema

Let's sparkle

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

Let's sparkle

Antal besök: 633