ASKOPP, golvmodell, mässing och alabaster, 1900-tal.

3013127. ASKOPP, golvmodell, mässing och alabaster, 1900-tal.

Askoppsdel av mässing är löstagbar.
Höjd ca 61 cm.

Bruksslitage, stötmärken, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 61 cm.

Antal besök: 373