FIGURINER i porslin, 7 st, Ilmenau samt Royal.

301289. FIGURINER i porslin, 7 st, Ilmenau samt Royal.

Glaserat gods. Polykrom dekor.
Höjd mellan 7 och 9,5 cm
Stämplade Ilmenau och Royal.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd mellan 7 och 9,5 cm
Stämplade Ilmenau och Royal.

Bruksslitage.

Antal besök: 868