JOHANNES ANDERSEN. SOFFBORD, Capri, 1900-tal.

3012553. JOHANNES ANDERSEN. SOFFBORD, Capri, 1900-tal.

höjd 51 cm, längd 165 cm.

mindre bruksslitage.

Tema

Höstkvalitetsauktion

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 51 cm, längd 165 cm.

mindre bruksslitage.

Tema

Höstkvalitetsauktion

Antal besök: 2 039