Gästriklands Auktionskammare
Konst
Måleri
GUNNAR NERLUND. Sommarlandskap, olja på masonite, signerad samt daterad Nerlund 1929.
301238. GUNNAR NERLUND. Sommarlandskap, olja på masonite, signerad samt daterad Nerlund 1929.
22,5 x 32,5 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
22,5 x 32,5 cm.
Bruksslitage.
Gästriklands Auktionskammare
2 258