FÅTÖLJ, Carl Malmsten, daterad 1983.

301236. FÅTÖLJ, Carl Malmsten, daterad 1983.

Märkt med lapp undertill.
Rygghöjd 89 cm.
Sitthöjd 39 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkt med lapp undertill.
Rygghöjd 89 cm.
Sitthöjd 39 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 193