AIDA AL-TAMIMI. Komposition, akryl på masonite/spånskiva, signerad Aida al Tamimi.

301227. AIDA AL-TAMIMI. Komposition, akryl på masonite/spånskiva, signerad Aida al Tamimi.

122 x 102 cm.

Repor i akryl på ca 6 st ställen.
Skador nära ramen överst samt underst.

Gör en kostnadsfri värdering!

122 x 102 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 936