LAGE LINDELL. Komposition, färglitografi, signerad och numrerad 26/29.

301222. LAGE LINDELL. Komposition, färglitografi, signerad och numrerad 26/29.

ca 20 x 49 cm.

Ej examinerad ur ram.

Lage Lindell (1920–1980)

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 20 x 49 cm.

Ej examinerad ur ram.

Lage Lindell (1920–1980)

Antal besök: 600