TRAPPSTEGE, trä samt metall, 1900-talets mitt.

301213. TRAPPSTEGE, trä samt metall, 1900-talets mitt.

Turkosfärgad metall, originalfärg.
Höjd 59 cm.

Bruksslitage, ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 59 cm.

Bruksslitage, ej genomgången.

Antal besök: 454