Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Vapen & Militaria
Blankvapen
ORDENSVÄRJA har tillhört Tempelriddarorden, 1800-tal.
301207. ORDENSVÄRJA har tillhört Tempelriddarorden, 1800-tal.
Längd 89 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 89 cm.
Bruksslitage.
Helsingborgs Auktionskammare
2 780