SPEGEL, rokokostil, 1900-tal.

301199. SPEGEL, rokokostil, 1900-tal.

ca 35,5 x 23 cm.

Slitage, sprickor, senare spegelglas och bakstycke.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 35,5 x 23 cm.

Antal besök: 550