STILLEBEN BLOMMOR OLJA PÅ DUK.

3011962. STILLEBEN BLOMMOR OLJA PÅ DUK.

En stor oramad olja på duk av stilleben blommor, duk storlek 88,5 x 71,5 cm.

Något slitage på kanterna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Något slitage på kanterna.

Antal besök: 503