MARIA FRÖBERG. kvällsljus, olja på duk, signerad Maria Fröberg.

301187. MARIA FRÖBERG. kvällsljus, olja på duk, signerad Maria Fröberg.

40,5 x 30,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

40,5 x 30,5 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 3 727