HÄNGE i sterlingsilver, Bengt Hallberg Guldsmeds AB, Köping, 1975.

301173. HÄNGE i sterlingsilver, Bengt Hallberg Guldsmeds AB, Köping, 1975.

Hänge i sterlingsilver med slipad glasprisma.
Vikt 10 gram.
Längd 3 cm.
Bredd 2 cm.
Stämplad: BEH, K, Kattfot, S, A10, 925S.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt 10 gram.
Längd 3 cm.
Bredd 2 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 1 241