BÖRJE KARLSSON. Lockask, trä, Holmsund, signerad.

3011622. BÖRJE KARLSSON. Lockask, trä, Holmsund, signerad.

Signerad på bas (se bild)

Höjd 5,5 cm
Diameter 8 cm.

Bruksskick. Lockfästet trasigt, se bild.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad på bas (se bild)

Höjd 5,5 cm
Diameter 8 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 416