WILHELM MATTON. vårvinterlandskap, olja på masonite, signerad samt daterad Wilh Matton 1939.

301149. WILHELM MATTON. vårvinterlandskap, olja på masonite, signerad samt daterad Wilh Matton 1939.

56 x 72 cm.

Gulnad, smärre fläckar samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

56 x 72 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 852