WILHELM MATTON. vårlandskap, olja på masonite, signerad samt daterad Wilh Matton.

301139. WILHELM MATTON. vårlandskap, olja på masonite, signerad samt daterad Wilh Matton.

57 x 73 cm.

Ytsmuts, gulnad samt smärre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

57 x 73 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 096