RESVÄSKOR, 2 st, 1900-talets första hälft.

301121. RESVÄSKOR, 2 st, 1900-talets första hälft.

Längd ca 70 - 76 cm.

Slitage, märken, repor, fläckar.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 70 - 76 cm.

Nycklar saknas.

Antal besök: 431