SKRIVBORD, 1950-tal, valnöt.

SKRIVBORD, 1950-tal, valnöt.
3011058. SKRIVBORD, 1950-tal, valnöt.

Höjd ca 78, 140x80 cm
enl uppgift stått på Stockholms Handelskammare och användes då av finansministern Gösta Bohman.

Bruksslitage, delvis blekt, flertalet märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 78, 140x80 cm

Antal besök: 702