DAVID WALLIN. Landskap med figur, olja på pannå, signerad.

301092. DAVID WALLIN. Landskap med figur, olja på pannå, signerad.

32 x 42 cm.

David Wallin (1876–1957)

Gör en kostnadsfri värdering!

32 x 42 cm.

David Wallin (1876–1957)

Antal besök: 1 085