JOHAN PETTERSON. Landskap, färglitografi, signerad och numrerad 277/295.

301088. JOHAN PETTERSON. Landskap, färglitografi, signerad och numrerad 277/295.

Bildyta 18 x 16 cm.

ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 18 x 16 cm.

ej examinerad ur ram.

Antal besök: 771