RING, silver, rökkvarts, Isac Cohen, Galleri 22, stämplad Stockholm1970.

301076. RING, silver, rökkvarts, Isac Cohen, Galleri 22, stämplad Stockholm1970.

ring silver , rökkvarts.
Ringens storlek 16,8 mm
Ringens höjd 3 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

ring silver , rökkvarts.
Ringens storlek 16,8 mm
Ringens höjd 3 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 206