BARNJACKA, Strands, Västerås, 1900-tal.

3010394. BARNJACKA, Strands, Västerås, 1900-tal.

Längd ca. 45, armlängd 25 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca. 45, armlängd 25 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 249