SKRIVBORD. Teak 60-tal.

SKRIVBORD. Teak 60-tal.
3010372. SKRIVBORD. Teak 60-tal.

109 x 50 cm, höjd 73 cm.

bruksslitage, överlag gott skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

109 x 50 cm, höjd 73 cm.

Antal besök: 1 337