3010295. BERNARD BUFFET (1928-1999). 3 ark: Broar.
Bernard Buffet (1928-1999), 3 ark: broar, färglitografier, 1968, vardera signerade och daterade i sten, vardera på ramomslaget med äkthetsintyg från Collector's Guild Ltd., New York, fram till ca. 57 x 45,5 cm eller 47,2 x 57 cm (passepartoututskärning), vardera inramade bakom passepartout och glas, med ramar upp till ca. 68,5 x 55,5 cm eller 61,7 x 74,5 cm.
Inte granskad i en ram. Något brunad eller lätt marginerad i passepartout-halsringningen.