Helsingborgs Auktionskammare
Konst
Övrigt
BORDSTAVLA med ljushållare, tenn/metall/biskviporslin, sekelskiftet 1800/1900.
301019. BORDSTAVLA med ljushållare, tenn/metall/biskviporslin, sekelskiftet 1800/1900.
Höjd 38 cm.
Slitage sam lagningar.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 38 cm.
Slitage sam lagningar.
Helsingborgs Auktionskammare
775