EN FURU BOKHYLLA.

EN FURU BOKHYLLA.
3010141. EN FURU BOKHYLLA.

Av enkel design, med fem justerbara hyllor. Höjd 193 cm x Bredd 107 cm x Djup 29 cm.

Allmänt slitage på grund av användning, vissa märken och repor. Inte alla hyllfästen är närvarande.

Gör en kostnadsfri värdering!
3010141. EN FURU BOKHYLLA.

Antal besök: 355