KAFFESERVIS i porslin, 12 delar, "Märta" Gustavsberg.

301014. KAFFESERVIS i porslin, 12 delar, "Märta" Gustavsberg.

Kaffeservis med dekor i blått och rött.
6 st kaffekoppar. Höjd 6 cm.
6 st kaffefat. Diameter 12,5 cm. Märkta Gustavsberg Sweden Benporslin Märta Handmålat.

Bruksskick.
En kopp med fotringsnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 st kaffekoppar. Höjd 6 cm.

Bruksskick.
En kopp med fotringsnagg.

Antal besök: 4 063