BÖCKER, 14 st. Tarzan, Engelsk text, Methuen, 1900-talets första hälft.

301001. BÖCKER, 14 st. Tarzan, Engelsk text, Methuen, 1900-talets första hälft.

De flesta delar med dubbletter.
Tarzan the terrible, Jungle tales of Tarzan, The beasts of tarzan, The return of Tarzan, Tarzan the untamed, The son of Tarzan, Tarzan and the jewels of Opar.

Bruksslitage samt gulnade blad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 072