BARSKÅP, gustaviansk stil, 1900-tal.

301000. BARSKÅP, gustaviansk stil, 1900-tal.

Längd 88, bredd 38, höjd 143 cm.

Slitage, märken, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, märken, repor.

Antal besök: 1 150