BYRÅ OCH BORDSSPEGEL, 1800-tal.

30098. BYRÅ OCH BORDSSPEGEL, 1800-tal.

Byrå med fyra lådor, fanerad i valnöt, pilaster med kannelyrer. Längd 64, bredd 49, höjd 73 cm.

Bordsspegel, höjd 51 cm.

Slitage och skador, spegel med senare bakstycke.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bordsspegel, höjd 51 cm.

Antal besök: 636